Το πρόγραμμα/Programme


PROGRAMME

SATURDAY

SUNDAY

HLEBAROV Antoan

GROUP 1

VANAKEN Jean - Francois

GRIN Olga
(Rottweiler, Dobermann, New Foundland, Dogo Argentino, Mastino Napolitano, Tibetian Mastif, Shar Pei, Pyrenean Mountain Dog, Central Asian Ovtcharka, Dogue De Bordeaux)

GROUP 2

SIMON ABONEEL Oliver      (Rottweiler, Dobermann, New Foundland, Dogo Argentino, Mastino Napolitano, Tibetian Mastif, Shar Pei, Pyrenean Mountain Dog, Central Asian Ovtcharka, Dogue De Bordeaux)

SIMON ABONEEL Oliver                    
(Rest of Group)

HLEBAROV Antoan (Dobermann)

GRIN Olga 
(Rest of Group)

VANAKEN Jean - Francois

GROUP 3

SIMON ABONEEL Oliver

SIMON ABONEEL Oliver

GROUP 4

HLEBAROV Antoan

HLEBAROV Antoan

GROUP 5

VANAKEN Jean - Francois

JOJKIC Zlatko

GROUP 6

HLEBAROV Antoan

HLEBAROV Antoan

GROUP 7

JOJKIC Zlatko

SIMON ABONEEL Oliver

GROUP 8

JOJKIC Zlatko

SIMON ABONEEL Oliver

GROUP 9

HLEBAROV Antoan

HLEBAROV Antoan (Cavalier King Charles Spaniel, Caniche, Maltese, French Bulldog)

JOJKIC Zlatko
(Cavalier King Charles Spaniel, Caniche, Maltese, French Bulldog)

HLEBAROV Antoan

GROUP 10

VANAKEN Jean - Francois

ANDRIANOPOULOS Vasilis

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΦΥΛΕΣ

FOTAKOPOULOS Nikos

     
 

EXTRA CAC

 
     

ANDRIANOPOULOS Vasilis

GROUP 2

 

VANAKEN Jean - Francois
(Rottweiler, Central Asian Ovtcharka, Bullmastif)

JOJKIC Zlatko (Doberrmann, New Foundland, Schnauzer (all), German Boxer, Cane Corso, Bulldog)

ANDRIANOPOULOS Vasilis

GROUP 3

GROUP 7

FOTAKOPOULOS Nikos

PITSIKAS Stavros
(Irish Setter, English Setter, Drahthaar)

GROUP 9

VANAKEN Jean - Francois

 

 

 

 

FINALS

 

SATURDAY

SUNDAY

HLEBAROV Antoan

GROUP 1

VANAKEN Jean - Francois

GRIN Olga

GROUP 2

SIMON ABONEEL Oliver

VANAKEN Jean - Francois

GROUP 3

SIMON ABONEEL Oliver

SIMON ABONEEL Oliver

GROUP 4

HLEBAROV Antoan

HLEBAROV Antoan

GROUP 5

VANAKEN Jean - Francois

JOJKIC Zlatko

GROUP 6

HLEBAROV Antoan

HLEBAROV Antoan

GROUP 7

JOJKIC Zlatko

SIMON ABONEEL Oliver

GROUP 8

JOJKIC Zlatko

SIMON ABONEEL Oliver

GROUP 9

HLEBAROV Antoan

HLEBAROV Antoan

GROUP 10

VANAKEN Jean - Francois

HLEBAROV Antoan

JUNIOR HANLING

VANAKEN Jean - Francois

SIMON ABONEEL Oliver

BRACES

JOJKIC Zlatko

JOJKIC Zlatko

BREEDER

SIMON ABONEEL Oliver

VANAKEN Jean - Francois

PROGENY

JOJKIC Zlatko

SIMON ABONEEL Oliver

VETERAN

VANAKEN Jean - Francois

ANDRIANOPOULOS Vasilis

ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΦΥΛΕΣ

FOTAKOPOULOS Nikos

ANDRIANOPOULOS Vasilis

MINOR PUPPY

SIMON ABONEEL Oliver

SIMON ABONEEL Oliver

PUPPY

VANAKEN Jean - Francois

HLEBAROV Antoan

JUNIOR

GRIN Olga

GRIN Olga

BIS

HLEBAROV Antoan







Το πρόγραμμα/Programme





Δηλωση / Entry form





Κόστος Συμμετοχής / Fees





Ο χώρος της έκθεσης








Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Focus On Web